Has Riders

Has Riders

Has Riders Motosiklet kulübü, 2015 yılında kurulmuştur. Son yıllarda ülkemizde motosiklet kültürü hızla yayılmaktadır. Hedefimiz, üniversitedeki motosiklet kullanıcılarını bir araya toplamaktır.

Kulübümüzün bünyesinde toplanan üyelerimiz ile gerçekleştirdiğimiz düzenli toplantılar ile motosiklet kullanıcılarının yaşadığı sorunları konuşarak, eğitim seminerlerine katılarak ya da düzenleyerek, motosiklet kültürünü ve felsefesini doğru biçimde aktarmak kulübümüzün temel amaçları arasındadır. Bu toplantılar aracılığı ile üyelerimizi güvenli sürüş hakkında bilinçlendirmeyi, çevremize ise trafiğin bir parçası olduğumuzu göstermek hedeflerimiz arasındadır. Bizim için her şeyden önemlisi ortak bir tutkuyu paylaşan bireyleri bir araya getirebilmek ve bir aile olmaktır.

Elbette her etkinlikte bu kadar ciddi değiliz! Güzel havaları birlikte güvenli motosiklet sürüşleri düzenleyerek değerlendirmek en büyük zevkimiz! Diğer üniversite motosiklet kulüpleri ile ortak düzenlediğimiz etkinlikleri de unutmamak gerekir.

Motosiklete ilgi duyan, ailemizin bir parçası olmak isteyen herkesi bekliyoruz!

Tekeriniz düz bassın!”

Mail: hasriders@gmail.com

Instagram: @hasriders

Facebook: Has Riders Motorcycle Club